1. موڵکەکان
  2. Kirkuk
  3. Two Floor Corner House

Two Floor Corner House

Madinati، Kirkuk

200 م²
3 نوستن
3 گەرماو
$95,000
پۆست کراوە لە: 2021-02-06
جۆر: House
نرخ: $95,000
مەبەست: بۆ فرۆشتن
ڕووبەر: 200 م²
ژووری نوستن: 3
گەرماوەکان: 3

تایبەتمەندیەکان

Parking Spaces
Parking Spaces

بەگشتی

Two Floor Corner House for Sale, Located at Madinati in Kirkuk, With a Plot Area of 200 sqm, The Total price is 95000 $ , 73200 $ paid in advance and the rest is 21800 $, Payable in monthly installments The ‌House Consists of : - 3 Bedrooms - 1 Living Room - 1 Hall - 1 Kitchen - 3 Bathrooms

نەخشە

نەخشە Two Floor Corner House

لیستەکە دابینکراوە لەلایەن

Janat Al Malak Real Estate

موڵکە هاوشێوەکان

logo-white

کڕینی خانوو، بەکرێدان، وەبەرهێنان یان فرۆشتنی موڵکی نیشتەجێبوون یان بازرگانی

مافی لەبەرگرتنەوە © 2026 هەموو مافەکان پارێزراوە.